Опис пензля флейцового Elite 2,5″ INGCO
Пензель флейцовий Elite 2,5″ INGCO призначений для ремонтних та оздоблювальних робіт з олійною фарбою.
Щетина високої якості не залишає ворсу на поверхні та рівномірно розподіляє фарбу.
Пластикове руків'я має унікальний дизайн та зручно лежить в руці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для олійної фарби | Да |
| Довжина щетини | 57 мм |
| Паковання | кольоровий рукав |
| Пластикові ручки з унікальним дизайном | Да |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Щетина високої якості | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴






